Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ghost Cherish Ghost για γυναίκες

Ghost Cherish Ghost για γυναίκες

Ghost Cherish από Ghost είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ghost Cherish κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, φρέζια και ροζ γκειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι ροζ λωτός, Βιολέτα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

Πράσινο Μήλο φρέζια ροζ γκειπ φρουτ

ροζ λωτός Βιολέτα τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ghost Cherish by Ghost.

Ghost Cherish Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ghost Ghost Cherish fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ghost Ghost Cherish, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ghost Cherish by Ghost. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ghost Cherish by Ghost αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Vera Wang Vera Wang Bond No 9 Park Avenue Victorio & Lucchino V & L Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Muelhens My Melody Dreams Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Jardin de France Oeillet Diptyque Do Son The Body Shop White Gardenia Susanne Lang Midnight Orchid 72 Yves Rocher Pivoine