Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Ghost Serenity Ghost για γυναίκες

Ghost Serenity Ghost για γυναίκες

Το είχα : 1

Ghost Serenity από Ghost είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ghost Serenity κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, πράσινα φύλλα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, τσάι και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, βρύα δριός και λευκός μόσχος.

κόλιανδρος πράσινα φύλλα Περγαμόντο

παιώνια τσάι κρίνο της κοιλάδας

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι βρύα δριός λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ghost Serenity by Ghost.

Ghost Serenity Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ghost Ghost Serenity fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ghost Ghost Serenity, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ghost Serenity by Ghost. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ghost Serenity by Ghost αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Gucci Gucci Rush 2 Yves Saint Laurent Elle Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Esteban Patchouli Esteban Tourbillon de thé Emanuel Ungaro Divas Kylie Minogue Couture Sonoma Scent Studio Opal Girard Provence Spring Amway Ancestry Laura Ashley Exotic Amber