Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ghost Summer Moon Ghost για γυναίκες

Ghost Summer Moon Ghost για γυναίκες

Ghost Summer Moon από Ghost είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ghost Summer Moon κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Louis Grauby. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, ροδάκινο , Μήλο, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, κατιφές, Λωτός και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ φύλλα φραγκοσταφυλλιάς ροδάκινο Μήλο Περγαμόντο λεμόνι

φρέζια κατιφές Λωτός τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ghost Summer Moon by Ghost.

Ghost Summer Moon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ghost Ghost Summer Moon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ghost Ghost Summer Moon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ghost Summer Moon by Ghost. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ghost Summer Moon by Ghost αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Benetton Cumbia Colors Woman Les Nereides Musc de Java Candie`s Candie`s Miller Harris Figue Amere Guerlain Insolence Shimmering Edition Jean Patou PanAme Nicolas Danila Aboriginal Gardens S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red M. Micallef Royal Muska Next Just Pink Bloom Joya FvsS: Composition No. 1 Smell Bent St Tropez Dispenser