Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

GMV 2001 GianMarco Venturi για άνδρες

GMV 2001 GianMarco Venturi για άνδρες

GMV 2001 GianMarco Venturi για άνδρες Εικόνες GMV 2001 GianMarco Venturi για άνδρες Εικόνες

GMV 2001 από GianMarco Venturi είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. GMV 2001 κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και κουβέβα; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, Ευκάλυπτος, τζίντζερ και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος.

λάιμ Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο κουβέβα

κόλιανδρος Ευκάλυπτος τζίντζερ Γεράνι

Μόσχος ξύλο γκουαϊακ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about GMV 2001 by GianMarco Venturi.

GMV 2001 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με GianMarco Venturi GMV 2001 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με GianMarco Venturi GMV 2001, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει GMV 2001 by GianMarco Venturi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για GMV 2001 by GianMarco Venturi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Masculine Lanvin Oxygene Homme Ralph Lauren Romance for Men Azzaro Silver Black Burberry The Beat for Men Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Frapin Terre de Sarment David & Victoria Beckham Pure Instinct CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Julian Rouas Versailles Sinfonia di Note Toujours Verts Trussardi L'Uomo