Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Woman GianMarco Venturi για γυναίκες

Woman GianMarco Venturi για γυναίκες

Woman GianMarco Venturi για γυναίκες Εικόνες Woman GianMarco Venturi για γυναίκες Εικόνες Woman GianMarco Venturi για γυναίκες Εικόνες

Woman από GianMarco Venturi είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Woman κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gilles Romey. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, λευκός λωτός, μπουμπουρντζελία και Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και ηλιοτρόπιο.

φρέζια γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

ίριδα λευκός λωτός μπουμπουρντζελία Νότες Ανθών

Μόσχος ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Woman by GianMarco Venturi.

Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με GianMarco Venturi Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με GianMarco Venturi Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Woman by GianMarco Venturi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Woman by GianMarco Venturi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Liz Claiborne Lucky Number 6 Avon Pur Blanca Keiko Mecheri Jasmine Torand Beverly Hills 90210 Mandarina Duck Mandarina Duck Coty Sand & Sable Bill Blass Couture 6 Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Estée Lauder Beautiful Spring Veil Nina Ricci Love by Nina Loriblu Sensual Seduction Woman Romane Ever Classic