Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες

Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

ozoνώδες
Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες Εικόνες Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες Εικόνες Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες Εικόνες Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες Εικόνες Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες Εικόνες Acqua Azzurra Gianfranco Ferre για άνδρες Εικόνες

Acqua Azzurra από Gianfranco Ferre είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Acqua Azzurra κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, άνθη πορτοκαλιάς και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, φύλλο βιολέτας και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και ξύλο γκουαϊακ.

Περγαμόντο άνθη πορτοκαλιάς Λεβάντα

τριαντάφυλλο φύλλο βιολέτας τζίντζερ

πατσουλί ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua Azzurra by Gianfranco Ferre.

Acqua Azzurra Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gianfranco Ferre Acqua Azzurra fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gianfranco Ferre Acqua Azzurra, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua Azzurra by Gianfranco Ferre. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua Azzurra by Gianfranco Ferre αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Davidoff Cool Water Game for Him Paris Hilton Just Me for Man Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh Yves Rocher Antartic Pacsun Kirra Replay Replay Your Fragrance! for Him DSH Perfumes La Plage Sea Skeem Sea Spray Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Carol`s Daughter Ocean