Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Essence d’eau Gianfranco Ferre για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

κίτρινο φλόραλ
Essence d’eau Gianfranco Ferre για γυναίκες Εικόνες

Essence d’eau από Gianfranco Ferre είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Essence d’eau κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Βιολέτα και Βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

άνθη πορτοκαλιάς Βιολέτα Βατόμουρο

γιασεμί τριαντάφυλλο νάρκισσος

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essence d’eau by Gianfranco Ferre.

Essence d’eau Σχόλια Αρωμάτων

Essence d’eau by Gianfranco Ferre 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gianfranco Ferre Essence d’eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gianfranco Ferre Essence d’eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essence d’eau by Gianfranco Ferre. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essence d’eau by Gianfranco Ferre αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Eau de Cristobal Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Donna Karan DKNY To Go Women Monsoon Monsoon Paul Sebastian Design Alfred Sung Pure Moment Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Alyssa Ashley Fizzy Kat Von D Sinner Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Yves Rocher 8e Jour Pierre Wulff Gilda