Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme Giorgio Armani για άνδρες

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme Giorgio Armani για άνδρες

aquatic

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme από Giorgio Armani είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο Καλαβρίας, Υδάτινες νότες, γιασεμί, πατσουλί, Μανταριν ορανζ, νερόλι, διόσπυπος, δεντρολίβανο, νεροκάρδαμο, Κεχριμπάρι και λάβδανο.

Περγαμόντο Καλαβρίας Υδάτινες νότες γιασεμί πατσουλί Μανταριν ορανζ νερόλι διόσπυπος δεντρολίβανο νεροκάρδαμο Κεχριμπάρι λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme by Giorgio Armani.

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Dimitris78
Dimitris78

Δεν ειναι τοσο λεμονωδες οσο το κλασινο acqua di gio . Αυτο το αρωμα ειναι πιο ελαφρυ. Δινει την αισθηση οτι εισαι στο πλοιο και ερχεται αρωμα απο την θαλασσα απο την ατμοσφαιρα η φρεσκαδα που νιωθει κανεις στο καραβι οταν ταξιδευει.

Mar
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Aramis Aramis Always for Him CB I Hate Perfume Eternal Return Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Trussardi Trussardi Jeans Men DSQUARED² She Wood DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Costamor Beachwood Biotherm Biotherm Homme Force Marina Yachting Marina Yves Rocher Eryo Blue Farmacia SS. Annunziata Hyle Adolfo Dominguez Bambu