Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani για άνδρες

Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani για άνδρες

aquatic
Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani για άνδρες Βίντεο
Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες

Acqua di Gio Essenza από Giorgio Armani είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Acqua di Gio Essenza κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, Υδάτινες νότες και Καλόνη; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Νότες Ανθών, Βασιλικός και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, φασκόμηλο, Ζωϊκό Άμπερ, Κέδρος, πατσουλί, Βέτιβερ, πιπέρι και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Υδάτινες νότες Καλόνη

γιασεμί Νότες Ανθών Βασιλικός φασκόμηλο

Μόσχος φασκόμηλο Ζωϊκό Άμπερ Κέδρος πατσουλί Βέτιβερ πιπέρι Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua di Gio Essenza by Giorgio Armani.

Acqua di Gio Essenza Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Acqua di Gio Essenza fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Acqua di Gio Essenza, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua di Gio Essenza by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua di Gio Essenza by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Aramis Aramis Always for Him Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Jovoy Paris Marine Liz Claiborne Curve Crush for Men DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Diesel Fuel for Life Summer Biotherm Biotherm Homme Force Sage Machado Turquoise Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach LR Michael Schumacher Avon Jet Femme Holiday Joop! Splash