Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες

θαλασσινό
καπνιστό
Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες Βίντεο
Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες

Acqua di Gio Profumo από Giorgio Armani είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Acqua di Gio Profumo κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, δεντρολίβανο και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και θυμίαμα.

Περγαμόντο θαλασσινές νότες

Γεράνι δεντρολίβανο φασκόμηλο

πατσουλί θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua di Gio Profumo by Giorgio Armani.

Acqua di Gio Profumo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua di Gio Profumo by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua di Gio Profumo by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Bvlgari Aqva Pour Homme Mexx Mexx Ice Touch Man The Body Shop Oceanus Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Montale Fougeres Marines Hollister HCO22 Nautica Oceans Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Bath and Body Works Ocean Demeter Fragrance Salt Air Carol`s Daughter Ocean Strange Invisible Perfumes Peloponnesian