Σχεδιαστές » F-H » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Armani Attitude Giorgio Armani για άνδρες

Armani Attitude Giorgio Armani για άνδρες

Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

καφές
Armani Attitude Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Armani Attitude Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες

Armani Attitude από Giorgio Armani είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Armani Attitude κυκλοφόρησε το έτος 2007. Armani Attitude έχει δημιουργηθεί από Annick Menardo, Alberto Morillas και Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι Καφές και λεμόνι Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι, οποπονάξ και Κέδρος Κίνας. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα της κατηγορίας FiFi Awards Best Packaging Men`s Prestige 2008.

Καφές λεμόνι Σικελίας

Λεβάντα Κάρδαμο

πατσουλί Κεχριμπάρι οποπονάξ Κέδρος Κίνας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Armani Attitude by Giorgio Armani.

Armani Attitude Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Armani Attitude fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Armani Attitude, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Armani Attitude by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Armani Attitude by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Guerlain Jicky Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Givenchy Xeryus Rouge Puma Jamaica Man Guess Guess Suede Hermes Hermessence Brin de Reglisse Jean Patou Patou pour Homme Givenchy Givenchy Play Intense Gap Lavander Tea No.362 Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Grossmith Phul - Nana Bugatti Pureblack