Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Armani Code Mirror Edition Giorgio Armani για γυναίκες

Armani Code Mirror Edition Giorgio Armani για γυναίκες

μέλι

Armani Code Mirror Edition από Giorgio Armani είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Armani Code Mirror Edition κυκλοφόρησε το έτος 2008. Armani Code Mirror Edition έχει δημιουργηθεί από Carlos Benaim, Dominique Ropion και Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, πορτοκάλι Ιταλίας και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι μέλι και Βανίλια.

γιασεμί πορτοκάλι Ιταλίας Νεράντζι

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί

μέλι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Armani Code Mirror Edition by Giorgio Armani.

Armani Code Mirror Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Armani Code Mirror Edition by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Armani Code Mirror Edition by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Calvin Klein Eternity Rose Blush Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Adidas Energy Game Le Prince Jardinier Bouton de Rose Pacifica Nerola Orange Blossom Profumum Roma Tuberosa Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris JoAnne Bassett Magie d’ Or Melange Perfume Roll-On Perfume No. 5 DSH Perfumes Mimosa