Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Giorgio Armani για γυναίκες

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Giorgio Armani για γυναίκες

Armani Code Summer Pour Femme 2010 από Giorgio Armani είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Armani Code Summer Pour Femme 2010 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Νεράντζι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, τζίντζερ και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια και νότες ξύλων.

νερόλι Νεράντζι αχλάδι

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τζίντζερ Κυκλάμινο

Μόσχος Βανιλια νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Armani Code Summer Pour Femme 2010 by Giorgio Armani.

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Armani Code Summer Pour Femme 2010 by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Armani Code Summer Pour Femme 2010 by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Calvin Klein Escape Courreges Courreges in Blue Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Bath and Body Works Freshwater Cucumber Jaguar Jaguar Fresh Woman Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Ulric de Varens Mini Blue Daisy Fuentes So Luxurious Oriflame Midsummer Woman Galimard Si Tu Savais... Coleen Rooney Coleen X