Σχεδιαστές » F-H » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani για άνδρες

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani για άνδρες

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες Armani Eau de Nuit Giorgio Armani για άνδρες Εικόνες

Armani Eau de Nuit από Giorgio Armani είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Armani Eau de Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, μοσχοκάρυδο, ίριδα και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι

Κάρδαμο μοσχοκάρυδο ίριδα ηλιοτρόπιο

Κέδρος Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Armani Eau de Nuit by Giorgio Armani.

Armani Eau de Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Armani Eau de Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Armani Eau de Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Armani Eau de Nuit by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Armani Eau de Nuit by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Versace Dreamer Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Puma Puma Man Hermes Hermessence Brin de Reglisse Pierre Balmain BalMan Borsalino Panama Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Playboy Playboy Vegas Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Amouage The Library Collection Opus II Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Jeanne Arthes Ice Breaker