Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Armani Privé Ambre Orient Giorgio Armani για γυναίκες και άνδρες

Armani Privé Ambre Orient Giorgio Armani για γυναίκες και άνδρες

Armani Privé Ambre Orient από Giorgio Armani είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Armani Privé Ambre Orient κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει λάβδανο Γαλλίας, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Κανέλα, Βανιλια, ροζ πιπέρι και Θυμάρι.

λάβδανο Γαλλίας σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Κανέλα Βανιλια ροζ πιπέρι Θυμάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Armani Privé Ambre Orient by Giorgio Armani.

Armani Privé Ambre Orient Σχόλια Αρωμάτων

Armani Privé Ambre Orient by Giorgio Armani 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Armani Privé Ambre Orient by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Armani Privé Ambre Orient by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Banana Republic Malachite Givenchy Oblique Rewind Esteban Ambre Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Cafe Parfums Cafe Creed Royal Delight Fresh Tobacco Caramel Jardin de France Angelique Renee Amber Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Jeanne Arthes Sultan Homme Shantara Isiris