Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Armani Prive Figuier Eden Giorgio Armani για γυναίκες και άνδρες

Armani Prive Figuier Eden Giorgio Armani για γυναίκες και άνδρες

Armani Prive Figuier Eden Giorgio Armani για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Armani Prive Figuier Eden από Giorgio Armani είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Armani Prive Figuier Eden κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι τσάι, γρασίδι και Σύκο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι

τσάι γρασίδι Σύκο

ίριδα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Armani Prive Figuier Eden by Giorgio Armani.

Armani Prive Figuier Eden Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Armani Prive Figuier Eden by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Armani Prive Figuier Eden by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Lobogal Lobogal Pour Lui Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Usher UR for Men Mango MNG Your Jeans Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Krigler Sparkling Diamond Infusion Organique Acai Rain Thymes Fig Leaf and Cassis Romane Jet 365 Cabana for Two