Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cedre Olympe Giorgio Armani για γυναίκες και άνδρες

Cedre Olympe Giorgio Armani για γυναίκες και άνδρες

Cedre Olympe από Giorgio Armani είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cedre Olympe κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Πετιτ γκρέιν, Νεράντζι, πεύκο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και ρετσίνη.

Περγαμόντο Πετιτ γκρέιν Νεράντζι πεύκο Κέδρος της Βιρτζίνιας ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedre Olympe by Giorgio Armani.

Cedre Olympe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Cedre Olympe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Cedre Olympe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedre Olympe by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedre Olympe by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Pal Zileri Sartoriale Frederic Malle French Lover Yves Saint Laurent Jazz Guerlain Guerlain Homme Avon Just Play for Him Compagnia Delle Indie Sandalo Czech & Speake Cuba Eisenberg J'ose Detaille Escrimeur Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta CnR Create Scorpio for Men