Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani για γυναίκες

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani για γυναίκες

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες

Emporio Armani Diamonds Intense από Giorgio Armani είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Emporio Armani Diamonds Intense κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί, Κέδρος και Βανίλια.

βατόμουρο λίτσι

φρέζια τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Βέτιβερ πατσουλί Κέδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Emporio Armani Diamonds Intense by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Emporio Armani Diamonds Intense by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Emporio Armani Diamonds Intense by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Lalique Amethyst Hilary Duff Wrapped With Love Tommy Hilfiger Tommy Girl Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Ines de la Fressange Ines de la Fressange Anna Sui Night of Fancy Ormonde Jayne Osmanthus Christina Aguilera X Pose Glamour Fiorucci Pin Up I M Funny Faberlic Fruity Story Clinique Clinique Happy In Bloom 2011