Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Emporio Armani Diamonds Rose Giorgio Armani για γυναίκες

Emporio Armani Diamonds Rose Giorgio Armani για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Emporio Armani Diamonds Rose Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες

Emporio Armani Diamonds Rose από Giorgio Armani είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Emporio Armani Diamonds Rose κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, βατόμουρο και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, φρέζια και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Αμπρετη (Μολόχα).

Περγαμόντο βατόμουρο Φραγκοστάφυλλο

τριαντάφυλλο φρέζια κρίνο της κοιλάδας

πατσουλί Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Emporio Armani Diamonds Rose by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds Rose Σχόλια Αρωμάτων

Emporio Armani Diamonds Rose by Giorgio Armani 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Emporio Armani Diamonds Rose by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Emporio Armani Diamonds Rose by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Christian Dior Dior Addict Shine Escada Escada Magnetic Beat Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Teo Cabanel Julia Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Jeanne Arthes Love Generation Blue Chipie Chipie Oriflame Saga Liz Claiborne Mambo for Woman Sage Machado Garnet & Amethyst