Σχεδιαστές » F-H » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες

Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες

Το έχω: 10 Το είχα : 9 Το θέλω: 2

Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Βίντεο
Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani Lei Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες

Emporio Armani Lei από Giorgio Armani είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Emporio Armani Lei κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophie Labbe. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, λάιμ, τουμπερόζα, Μανταριν ορανζ, αχλάδι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ρίζωμα ίρις, γιασεμί, ηλιοτρόπιο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, Κέδρος και Αμύγδαλο.

ανανάς λάιμ τουμπερόζα Μανταριν ορανζ αχλάδι Περγαμόντο

ρίζωμα ίρις γιασεμί ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Κέδρος Αμύγδαλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Emporio Armani Lei by Giorgio Armani.

Emporio Armani Lei Σχόλια Αρωμάτων

Peggy.Elle
Peggy.Elle

Αρωμα ιδιαιτερο, με στιλ και χαρακτηρα. Αγαπημενο μου, λειτουργει σαν σφραγιδα σε οποια το φοραει. Χαρακτηριστικο και μοναδικο. Not a safe choice. Δοκιμαστε το για μια μερα πριν το παρετε. Κατα την αποψη μου κιτρωδες κυριως. Υπεροχο αρωμα!

Jan
2017
Linalp!
Linalp!

Αν με ρωτουσαν ποιο είναι το αγαπημένο μου αρωμα θα ελεγα LEI EMPORIO ARMANI!!εχω παρει αρκετα αρωματα,εχω ξετρελλαθει κατα καιρους με αυτά, τελευταιο κολλημα για παραδειγμα narcisso Rodriguez for her,θεωρω οτι τα συνδυαζει ολα.αλλα το LEI το αγαπω,ηταν απ τα πρωτα μου αρωματα,διακριτικό, καθαρο,σικ,ηρεμη δυναμη!ασε το αντρικο μαυρο μπουκαλι,υπεροχο κ αυτο!! γενικά τον οικο αυτο τον εμπιστευομαι σε γυναικεια κ ανδρικα αρωματα με κλειστα ματια!

Dec
Aggeliki
Aggeliki

Λίγο πρίν την πενταήμερη της κόρης μου , μιά βολτούλα στα μαγαζιά ήταν απαραίτητη.Στο τέλος μου εξέφρασε την επιθυμία να αγοράσει το πρώτο της πραγματικό άρωμα!!
Στο Κατάστημα την παρακολουθούσα από μακριά και την καμάρωνα, δοκίμαζε με προσοχή ένα -ένα τα αρώματα ,ώσπού στο τέλος κατέληξε.
Νομίζω ότι έκανε πολύ σωστή επιλογή,επέλεξε το τότε πρωτοεμφανιζόμενο Emporio Armani Lei ! Ένα όνειρεμένο άρωμα για νεαρά κορίτσια!
Ζεστό, πούδρένιο, ελαφρώς ξυλώδες,η βανίλια ,το αμύγδαλο και το λάιμ, είναι πραγματικά ωραίος συνδυασμός που δίνει την νότα της καθαριότητας και της απαλότητας.
Παρά το γεγονός ότι είναι ένα απαλό άρωμα, έχει μια πολύ καλή διάρκεια .
Λατρεύω αυτό το άρωμα,ακόμα και τώρα αν το μυρίσω μου θυμίζει "Ελενα".

Πέρασαν τα χρόνια ,πάντα επιλέγει πολύ ωραία αρώματα , όμως το Emporio Armani Lei μου θυμίζει τα σχολικά και φοιτητικά χρόνια της κόρη μου... Αναμνήσεις .......

Sep
FAY
FAY

Άχ!Το πρώτο άρωμα που διάλεξα μόνη μου στο γυμνάσιο και καταλάβα πόσο μου αρέσει η βανίλια,η πούδρα και το ξύλο!Επιλογές που με ακολουθούν ως σήμερα!

Όχι ιδιαίτερα έντονο,με μεγάλη διάρκεια και τώρα μπορώ να πω πως τώρα έχει θέση ανάμεσα στα αισθησιακά άρωμα

Mar
barquito
barquito

πολυ αγαπημενο LEI (+ LUI)!!
διακριτικό ΚΑΙ θηλυκό ...
αναλαφρο ... πραγματικά πολυ ομορφα συνδιασμενο λαιμ με αμυγδαλο και βανιλια !

Jul
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani Lei fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani Lei, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Emporio Armani Lei by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Emporio Armani Lei by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lancome Hypnose Chloe Chloe Eau de Parfum Jennifer Lopez Glow Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Dolce&Gabbana The One Kenzo Kenzo Amour Escada Escada Magnetism Kenzo Summer by Kenzo Giorgio Armani Si Yves Saint Laurent Cinema Christian Dior Pure Poison Chloe Love Lancome La Vie Est Belle Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez Narciso Donna Karan Cashmere Mist Kenzo Flower by Kenzo Davidoff Cool Water Chanel Allure Sensuelle