Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Si White Giorgio Armani για γυναίκες

Si White Giorgio Armani για γυναίκες

Si White Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες

Si White από Giorgio Armani είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Si White κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο σιρόπι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, πατσουλί, νότες ξύλων και Αμπροξάν.

Φραγκοστάφυλλο σιρόπι

τριαντάφυλλο φρέζια

Βανίλια πατσουλί νότες ξύλων Αμπροξάν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Si White by Giorgio Armani.

Si White Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Si White fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Si White, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Si White by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Si White by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Guerlain Parure Christian Dior Miss Dior Cherie ID Parfums Andalucia Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Vivienne Westwood Libertine Christian Dior Diorama Keiko Mecheri Ume Hollywood Milano Hollywood Milano Woman Yohji Yamamoto Yohji Badgley Mischka Badgley Mischka Couture Corine de Farme Longboard Seaside Neil Morris Hologram