Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Summer Mania Homme Giorgio Armani για άνδρες

Summer Mania Homme Giorgio Armani για άνδρες

Summer Mania Homme από Giorgio Armani είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Summer Mania Homme κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι Σικελίας και Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι σαφράν; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

μανταρίνι Σικελίας Περγαμόντο

σαφράν

Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Summer Mania Homme by Giorgio Armani.

Summer Mania Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Summer Mania Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Summer Mania Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Summer Mania Homme by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Summer Mania Homme by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Mandragore Ralph Lauren Romance for Men Crabtree & Evelyn Nomad Gas Gas for Your Soul Alfred Dunhill Dunhill Black M. Asam Men Wild Water O Boticario Connexion Woods Smell Bent Felix Navidad Gucci Gucci by Gucci Sport CB I Hate Perfume Cedarwood Tea Tallulah Jane Yiska LR Bruce Willis