Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Giorgio Beverly Hills Blue Giorgio Beverly Hills για γυναίκες

Giorgio Beverly Hills Blue Giorgio Beverly Hills για γυναίκες

aquatic
τουμπερόζα

Giorgio Beverly Hills Blue από Giorgio Beverly Hills είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Giorgio Beverly Hills Blue κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι υάκυνθος, Μανταριν ορανζ και γκουαβα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα , Βανιλια και συντρίμματα ξύλων.

υάκυνθος Μανταριν ορανζ γκουαβα

γιασεμί τουμπερόζα νούφαρο

Μόσχος δρυς βρύα Βανιλια συντρίμματα ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giorgio Beverly Hills Blue by Giorgio Beverly Hills.

Giorgio Beverly Hills Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giorgio Beverly Hills Blue by Giorgio Beverly Hills. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giorgio Beverly Hills Blue by Giorgio Beverly Hills αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Ted Lapidus Creation Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Halston Catalyst Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Blue Q Cute As Hell Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon Alain Delon Lyra 3 MOR Cherry Blossom Sugababes Tempt