Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

Red for Men Giorgio Beverly Hills για άνδρες

Red for Men Giorgio Beverly Hills για άνδρες

Red for Men Giorgio Beverly Hills για άνδρες Εικόνες Red for Men Giorgio Beverly Hills για άνδρες Εικόνες

Red for Men από Giorgio Beverly Hills είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, Βασιλικός, Περγαμόντο και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Γεράνι, ιουνίπερος, τριαντάφυλλο και Θυμάρι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, δέρμα, Κέδρος, βρύα δριός και πατσουλί.

Αρτεμισία Βασιλικός Περγαμόντο κύμινο

Γαρύφαλλο γιασεμί Γεράνι ιουνίπερος τριαντάφυλλο Θυμάρι

Κεχριμπάρι δέρμα Κέδρος βρύα δριός πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Red for Men by Giorgio Beverly Hills.

Red for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Beverly Hills Red for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Beverly Hills Red for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Red for Men by Giorgio Beverly Hills. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Red for Men by Giorgio Beverly Hills αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Chanel Cuir de Russie Versace Versace L'Homme Gres Cabochard Montana Parfum de Peau Pierre Cardin Enigme Etat Libre d`Orange Charogne Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Diesel Only The Brave by Bunka Krigler Lovely Patchouli Truefitt & Hill Spanish Leather Susan D. Owens Heir