Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Noly Giorgio Monti για γυναίκες

Noly Giorgio Monti για γυναίκες

Noly Giorgio Monti για γυναίκες Εικόνες Noly Giorgio Monti για γυναίκες Εικόνες

Noly από Giorgio Monti είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Noly κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και φρέζια; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Περγαμόντο τσάι

γιασεμί τριαντάφυλλο φρέζια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noly by Giorgio Monti.

Noly Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Monti Noly fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Monti Noly, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noly by Giorgio Monti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noly by Giorgio Monti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Gres Cabotine Emanuel Ungaro Senso Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Tsi-La Organic Ilang Ilang Regency Cosmetics Tawanna Anthousa White Tuberose Faberlic Charme Florascent Aqua Floralis Ylang