Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

One O One Experience Giorgio Valenti για γυναίκες

One O One Experience Giorgio Valenti για γυναίκες

One O One Experience Giorgio Valenti για γυναίκες Εικόνες

One O One Experience από Giorgio Valenti είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, τριαντάφυλλο και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, μανόλια και μαλλί της γριάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανιλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ τριαντάφυλλο πιπέρι

γαρδένια μανόλια μαλλί της γριάς

Μόσχος σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about One O One Experience by Giorgio Valenti.

One O One Experience Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Valenti One O One Experience fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Valenti One O One Experience, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει One O One Experience by Giorgio Valenti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για One O One Experience by Giorgio Valenti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Victoria`s Secret Succulent Betsey Johnson Betsey Johnson Tous Touch Pilar & Lucy To Twirl All Girly Oriflame Dancing Lady Koto Parfums Hello Kitty Woman Gale Hayman Delicious Chocolate Lancome Chrysalide Now or Never Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Coleen Rooney Coleen X Black