Σχεδιαστές » F-H » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

P.U.R.E. Giorgio Valenti για γυναίκες

P.U.R.E. Giorgio Valenti για γυναίκες

απαλό πικάντικο

P.U.R.E. από Giorgio Valenti είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τριαντάφυλλο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι

ίριδα τριαντάφυλλο ροδάκινο

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about P.U.R.E. by Giorgio Valenti.

P.U.R.E. Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Valenti P.U.R.E. fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Valenti P.U.R.E., μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει P.U.R.E. by Giorgio Valenti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για P.U.R.E. by Giorgio Valenti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Al Haramain Perfumes Al Buraq Myrurgia Maja La Prairie Life Threads Gold Essentially Me Amber Tesori d`Oriente Aegyptus DSH Perfumes Kohl Gris Gutenberg Parfums Gutenberg Limited Kesling Sinai Memo Manoa Swiss Arabian Khateer