Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Bali Sunrise Girard για γυναίκες

Bali Sunrise Girard για γυναίκες

Bali Sunrise Girard για γυναίκες Εικόνες

Bali Sunrise από Girard είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beverley Bayne. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, βάμμα ρόδου και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βετιβέρ, πατσουλί και Μόσχος.

πορτοκάλι Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ αχλάδι

κρίνος βάμμα ρόδου γιασεμί

σανδαλόξυλο βετιβέρ πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bali Sunrise by Girard.

Bali Sunrise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Girard Bali Sunrise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Girard Bali Sunrise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bali Sunrise by Girard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bali Sunrise by Girard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Guerlain Colours of Love Iceberg Fluid Woman Parah Parah Woman Salvador Dali Little Kiss The Body Shop Strawberry Perfume Oil Lulu Castagnette Luluforever Rene Lezard Identite Paul Sebastian Casual for Men Jardin de France Diamondra Korloff Paris Korloff Emanuel Ungaro Apparition Pink