Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Provence Spring Girard για γυναίκες

Provence Spring Girard για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Provence Spring Girard για γυναίκες Εικόνες

Provence Spring από Girard είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beverley Bayne. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι βάμμα ρόδου, γιασεμί και μοσχοκάρφι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βετιβέρ, Μόσχος και Βανιλια.

Αμάλφι λεμόνι Υλάνγκ Υλάνγκ

βάμμα ρόδου γιασεμί μοσχοκάρφι

σανδαλόξυλο βετιβέρ Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Provence Spring by Girard.

Provence Spring Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Girard Provence Spring fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Girard Provence Spring, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Provence Spring by Girard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Provence Spring by Girard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Moschino Couture! Divine L'inspiratrice Al-Rehab Mubakhar Novae Plus Pink Garden Novae Plus Graceful Green Revlon Fire & Ice Cool Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Bond No 9 Washington Square