Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Absolutely Givenchy Givenchy για γυναίκες

Absolutely Givenchy Givenchy για γυναίκες

Absolutely Givenchy Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Absolutely Givenchy από Givenchy είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Absolutely Givenchy κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει φρούτο του πάθους, Μόσχος, γλυκομπίζελο και Μήλο.

φρούτο του πάθους Μόσχος γλυκομπίζελο Μήλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Absolutely Givenchy by Givenchy.

Absolutely Givenchy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Absolutely Givenchy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Absolutely Givenchy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Absolutely Givenchy by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Absolutely Givenchy by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mango Mango Adorably Antonio Puig Barbie B Oriflame Pop Glam Electric Yellow Nina Ricci Nina Gold Edition Carla Fracci Odette Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Oxbow Hawaiian Fantasy Carolina Gynning Go Girl! So...? So...? What Benefit Lookin` To Rock Rita Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure Garage Alexia