Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Amarige D'Amour Givenchy για γυναίκες

Amarige D'Amour Givenchy για γυναίκες

Amarige D'Amour Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige D'Amour Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige D'Amour Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Amarige D'Amour από Givenchy είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amarige D'Amour κυκλοφόρησε το έτος 2003. Amarige D'Amour έχει δημιουργηθεί από Bertrand Duchaufour και Emilie (Bevierre) Coppermann. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς και γλυκομπίζελο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, συγκάρπιο τριανταφυλλιάς, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και λευκή μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Ζωϊκό Άμπερ.

Φραγκοστάφυλλο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς γλυκομπίζελο

γιασεμί συγκάρπιο τριανταφυλλιάς κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο λευκή μιμόζα

σανδαλόξυλο Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amarige D'Amour by Givenchy.

Amarige D'Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Amarige D'Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Amarige D'Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amarige D'Amour by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amarige D'Amour by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Chanel Chance Eau de Toilette Trussardi Trussardi Diesel Fuel For Life Femme Givenchy Ange ou Demon Tendre Memo Lalibela S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Teo Cabanel Oha Caron Pour Une Femme de Caron Balenciaga Balenciaga Paris Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Dana California Jean Patou Caline