Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες

Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

κανέλα
Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige Mariage Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Amarige Mariage από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amarige Mariage κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, γιασεμί και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Νεράντζι Περγαμόντο

μανόλια γιασεμί Κανέλα

Βενζόη σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amarige Mariage by Givenchy.

Amarige Mariage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Amarige Mariage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Amarige Mariage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amarige Mariage by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amarige Mariage by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Victoria`s Secret So In Love Trance Essence Abbey Rose Marks and Spencer Infusion Egofacto Poopoo Pidoo Dolce&Gabbana Rose The One Tsi-La Organic Ilang Ilang Memoire Liquide Fleur Liquide Tallulah Jane Tallulah Novaya Zarya Landysh Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses