Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Givenchy για γυναίκες

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy για γυναίκες Εικόνες Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 από Givenchy είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, γαρδένια και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και πολύτιμα ξύλα.

Πετιτ γκρέιν νερόλι

μιμόζα γαρδένια Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy.

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Cacharel Noa Chopard Madness Banana Republic Alabaster Al-Rehab Mubakhar Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Hermes Kelly Caleche Shania Twain Shania Starlight Masaki Matsushima M O Boticario Quasar Arno Sorel Jardins de Babel Women InStyle Sex in The City Seduce