Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Tigré Givenchy για γυναίκες και άνδρες

Ambre Tigré Givenchy για γυναίκες και άνδρες

Ambre Tigré Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Tigré Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Tigré Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre Tigré από Givenchy είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Ambre Tigré κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Βανίλια και λάβδανο.

Κεχριμπάρι Βανίλια λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Tigré by Givenchy.

Ambre Tigré Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Ambre Tigré fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Ambre Tigré, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Tigré by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Tigré by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Perceive Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Oriflame Precious Eau de Parfum Boucheron Initial Perle de Soleil The Body Shop Satsuma Perfume Oil Cafe Parfums Cafe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Lorenzo Villoresi Dilmun Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Tonatto Profumi Amir Omnia Profumi Ambra