Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ange Ou Demon Le Secret (2014) Givenchy για γυναίκες

ξινό
Ange Ou Demon Le Secret (2014) Givenchy για γυναίκες Βίντεο
Ange Ou Demon Le Secret (2014) Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Ange Ou Demon Le Secret (2014) από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Ange Ou Demon Le Secret (2014) κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, φύλλο τσαγιού, κράνμπερι, γκρειπ φρουτ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, νούφαρο, γιασεμί σαμπακ, τριαντάφυλλο και Hedione; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, λευκά ξύλα, λευκός μόσχος, Amberwood και Βανίλια.

λεμόνι φύλλο τσαγιού κράνμπερι γκρειπ φρουτ πορτοκάλι

παιώνια νούφαρο γιασεμί σαμπακ τριαντάφυλλο Hedione

πατσουλί λευκά ξύλα λευκός μόσχος Amberwood Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ange Ou Demon Le Secret (2014) by Givenchy.

Ange Ou Demon Le Secret (2014) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ange Ou Demon Le Secret (2014) by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ange Ou Demon Le Secret (2014) by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Liz Claiborne Lucky Number 6 Marc Jacobs Biscotti Splash Nina Ricci L'Air du Temps Roger Vivier L' Iris Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring Czech & Speake Rose Leonard Eau Fabuleuse Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Ralph Lauren Romance Tender Notes Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Laurence Dumont Musc Blanc Calvin Klein Eternity Moment