Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες

Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες

Το έχω: 17 Το είχα : 12 Το θέλω: 11

Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Βίντεο
Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Ange ou Demon από Givenchy είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ange ou Demon κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ange ou Demon έχει δημιουργηθεί από Olivier Cresp και Jean-Pierre Bethouart. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, σαφράν και Θυμάρι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, ορχιδέα και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βανίλια, Ροδόξυλο Βραζιλίας και βρύα δριός.

Μανταριν ορανζ σαφράν Θυμάρι

κρίνος ορχιδέα Υλάνγκ Υλάνγκ

σπόρος Τόνκα Βανίλια Ροδόξυλο Βραζιλίας βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ange ou Demon by Givenchy.

Ange ou Demon Σχόλια Αρωμάτων

Μιλένα
Μιλένα

"Δυσκολο" άρωμα...Πραγματικά δεν ξέρω τι να γράψω για αυτό..Βρίσκω υπερβολικά έντονη τη μυρωδιά το κρόκου και αυτό με δυσκολεύει να ξετρελαθω μαζί του αλλά δεν μπορώ να διαφωνήσω στο οτι είναι ένα άρωμα με προσωπικότητα που δεν ταιριάζει σε κάθε γυναίκα.Βραδυνό και για κρύο καιρο.

Feb
2016
guest_
guest_

H βανίλια και τα λευκά λίλιουμ κάνουν αντίθεση με τα σκοτεινά ξύλα δίνοντας τη σημασία του λευκού με το σκούρo, του αγγέλου με το δαιμονικό, του καλού με το κακό.
Βαθύ άρωμα που μπορεί να φορεθεί εναλλακτικά με το Angel.
Kαλή η διάρκεια του. Προσωπικά δεν αισθάνομαι καθόλου τη πούδρα ίσως γιατί δεν υπάρχουν οι νότες που τη δημιουργούν?
Το συστήνω σε όσες πιστεύουν ότι μπορούν να υποστηρίξουν τη διπλή ταυτότητα του αρώματος(δίδυμοι) και ξέρουν ότι το αγνό μπορεί να επιβιώνει μαζί με το προκλητικό ενίοτε.

Feb
2016
mariamarouli91
mariamarouli91

Το δοκίμασα και μου άρεσε πάρα μα πάρα πολύ! Είναι ένα έντονο,χειμερινό και βραδινό κατά τη γνώμη μου άρωμα, ανατολίτικο, πουδρέ, με έντονα τα μπαχαρικά(spicy) και την πολυαγαπημένη μου βανίλια! Στο τελείωμά του μένει η πούδρα,τα μπαχαρικά, και βανίλια. Έντονο,καθαρό και σέξυ παράλληλα!

Sep
2015
jenny.christina
jenny.christina

ΠΟΣΟ μα ΠΟΣΟ ξεχωριστό! Πανέμορφο! Ιδιαίτερο πολύ! Και θα συμφωνήσω στο ότι δεν απευθύνεται σε όλες τις γυναίκες.

Jan
2015
magdalini39
magdalini39

αρωμα που μενει στην μνημη.. το λατρευω

Nov
Lacrimosa
Lacrimosa

Άρωμα πούδρας και μπαχαρικά, ξυλώδες και αισθητή η βανίλια! Άρωμα που προορίζεται για γυναίκες αισθησιακές, με αυτοπεποίθηση!

Sep
babaefro
babaefro

Άρωμα - υπογραφή! Όποτε κι αν το έχω φορέσει δεν έχει περάσει απαρατήρητο. Ειναι δυνατό και με μεγάλη διάρκεια. Το θεωρώ ιδιαίτερα περίπλοκο άρωμα, καθώς μυρίζει "καθαριότητα" και ταυτόχρονα είναι απίστευτα σέξυ! Θα έλεγα ότι είναι ένα αισθησιακό χειμερινό και βραδινό άρωμα.

Βαθμολογία: 7.5/10

Aug
barquito
barquito

Οταν το πρωτομυρισα μου θυμισε ΛΙΓΟ το She Wood, εχει κατι το ξυλωδες, μου φερνει στο νου την αμμουδια στην παραλια... παρ ολο που δεν ειναι καθολου ελαφρυ αρωμα !
Συμφωνώ οτι ειναι απο αυτα τα αρωματα που ή αγαπάς ή αντιπαθείς...
Δεν πηγαινει σε ολες τις επιδερμίδες...
Εμενα μου εκανε "κλικ" παντως...

Oct
Melina
Melina

Αυτό είναι ένα ανατολιτικο άρωμα.
Προσωπικά το είχα σε μινι αρωμα από προσφορα περιοδικου, το ειχα φορεσει καποιες φορες αλλα ειναι δυνατο .
Οι φιλες μου σε άλλες τους αρεσε και ξετρελαίνονταν και άλλες το μισουσαν. Τι να πω: ειναι σκοτεινο και γλυκό ταυτοχρονα και ιδιαιτερο.
Μυριζω θυμίαμα αλλα δεν υπάρχει στην λιστα. Ισως ειναι το θυμαρι αυτη η εντονη μυρωδια που προσωπικά δεν μου πολυαρεσει.
Σιγουρα όμως το αρωμα δεν απευθύνεται σε όλες τις γυναικες.

Apr
irini
irini

ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ Κ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ!

Apr
OTILLEA
OTILLEA

Υπέροχο το όνομα του τα λέει όλα και το χαρακτηρίζει απόλυτα..δυστυχώς στο δικό μου δέρμα δεν ταίριαζε καθόλου.πρέπει να το χάρισα.. κάθε φόρα που το μυρίζω σε άλλους το λατρεύω, μου παίρνει τη μύτη..ξεκινάει παραδεισένιο και καταλήγει σκοτεινό και άκρως αισθησιακό.αν σου πηγαίνει δεν πρέπει να το αλλάξεις.. χαρακτηρίζει και ξεχωρίζει το άτομο που το φοράει..

Mar

49.30 USD
Givenchy Ange ou Demon Eau De Parfum for women 3.4 oz
Givenchy Ange ou Demon Eau De Parfum for women 3.4 oz
52.49 USD
Givenchy Ange ou Demon Etrange Le Secret 2014 Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
52.84 USD
Ange Ou Demon Perfume by Givenchy, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Ange Ou Demon Perfume by Givenchy, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Toilette 3.4oz
64.95 USD
Ange Ou Demon Tender Perfume by Givenchy, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
64.99 USD
Givenchy Ange Ou Demon Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Givenchy Ange Ou Demon Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
EDP Mini 3.3oz
74.99 USD
Ange Ou Demon by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.3 oz Body Veil 2.5 oz eau de Parfum Travel Spray .4 oz Mini for Women
76.99 USD
Ange Ou Demon by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.3 oz Body Lotion 2.5 oz Pouch for Women
Gift Set 1.7oz
81.50 USD
Givenchy Ange Ou Demon Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Silk Body Veil 75ml 2.5oz Delicate Bath Gel 75ml 2.5oz 3pcs
85.50 USD
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir Eau De Parfum Intense Spray 100ml 3.3oz
114.00 USD
114.00 USD
Givenchy 'Ange ou Demon' Eau de Parfum Spray

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Ange ou Demon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Ange ou Demon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ange ou Demon by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ange ou Demon by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Jean Paul Gaultier Classique Tom Ford Velvet Orchid Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Versace Crystal Noir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain Insolence Christian Dior Hypnotic Poison Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Yves Saint Laurent Cinema Prada Infusion d'Iris Givenchy Organza Chanel Coco Noir Chanel Chanel N°5 Christian Dior Dior Addict Lancome Poeme Narciso Rodriguez Narciso Bvlgari Jasmin Noir Christian Dior Dolce Vita Calvin Klein Euphoria