Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Ange ou Demon Tendre Givenchy για γυναίκες

Ange ou Demon Tendre Givenchy για γυναίκες

Ange ou Demon Tendre Givenchy για γυναίκες Εικόνες Ange ou Demon Tendre Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Ange ou Demon Tendre από Givenchy είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ange ou Demon Tendre κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, κρίνο της κοιλάδας και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, κρίνος και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

άνθη πορτοκαλιάς κρίνο της κοιλάδας Μανταριν ορανζ

παιώνια κρίνος ηλιοτρόπιο

πατσουλί Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ange ou Demon Tendre by Givenchy.

Ange ou Demon Tendre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Ange ou Demon Tendre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Ange ou Demon Tendre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ange ou Demon Tendre by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ange ou Demon Tendre by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Macal Palma Scent of Dubrovnik B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep L`Erbolario Patchouli Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Guess Guess Original Basile Basile Lancetti Madame Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense