Σχεδιαστές » F-H » Συπρε « Ομάδες

Chypre Caresse Givenchy για γυναίκες και άνδρες

Chypre Caresse Givenchy για γυναίκες και άνδρες

Chypre Caresse Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chypre Caresse Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chypre Caresse Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chypre Caresse από Givenchy είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Chypre Caresse κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Αγγελική, γιασεμί, λεμόνι και πατσουλί.

Αγγελική γιασεμί λεμόνι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chypre Caresse by Givenchy.

Chypre Caresse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Chypre Caresse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Chypre Caresse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chypre Caresse by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chypre Caresse by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Tom Ford Noir de Noir Shiseido Basala Clarins Eau Dynamisante Gres Air de Cabochard Gucci Gucci Pour Homme Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Jacques Bogart One Man Show Roxana Illuminated Perfume GreenWitch D.S. & Durga M'Head Reds Atkinsons English Lavender Avon True Force Amouage The Library Collection Opus I