Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dance with Givenchy Givenchy για γυναίκες

Dance with Givenchy Givenchy για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Dance with Givenchy Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Dance with Givenchy από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dance with Givenchy κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Μανταριν ορανζ και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια και νότες ξύλων.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Μανταριν ορανζ κόκκινο μήλο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος Βανιλια νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dance with Givenchy by Givenchy.

Dance with Givenchy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Dance with Givenchy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Dance with Givenchy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dance with Givenchy by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dance with Givenchy by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Weekend for Women Fendi Palazzo Montana Suggestion Eau d`Argent Tous Summer Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Novae Plus Pearl Pink Miya Shinma Hana Prada Infusion de Fleur d'Oranger Oriflame Miss O Club Prive Dana Buchman Dana Buchman Luxury Donna Karan Iris DSH Perfumes L´eau (Natural)