Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Gentlemen Only Casual Chic Givenchy για άνδρες

Gentlemen Only Casual Chic Givenchy για άνδρες

Gentlemen Only Casual Chic Givenchy για άνδρες Βίντεο
Gentlemen Only Casual Chic Givenchy για άνδρες Εικόνες Gentlemen Only Casual Chic Givenchy για άνδρες Εικόνες Gentlemen Only Casual Chic Givenchy για άνδρες Εικόνες Gentlemen Only Casual Chic Givenchy για άνδρες Εικόνες

Gentlemen Only Casual Chic από Givenchy είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gentlemen Only Casual Chic κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Jacques. Οι νότες κορυφής είναι άρκευθος, τζίντζερ, Κάρδαμο, Γεράνι και μοσχοκάρυδο; οι μεσαίες νότες είναι Σημύδα, Κέδρος, μέντα και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Αμπροξάν, Κέδρος, κουμαρίνη, Βανίλια και Βέτιβερ.

άρκευθος τζίντζερ Κάρδαμο Γεράνι μοσχοκάρυδο

Σημύδα Κέδρος μέντα Λεβάντα

σανδαλόξυλο Αμπροξάν Κέδρος κουμαρίνη Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gentlemen Only Casual Chic by Givenchy.

Gentlemen Only Casual Chic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Gentlemen Only Casual Chic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Gentlemen Only Casual Chic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gentlemen Only Casual Chic by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gentlemen Only Casual Chic by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Kenzo Kenzo Jungle Homme Canali Black Diamond Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Jo Malone Nutmeg & Ginger Bois 1920 Come la Luna Bijan Bijan VIP Indult Reve En Cuir Tom Ford Bois Marocain Diptyque Vinaigre de Toilette Nazareno Gabrielli Tu Nejma Nejma 1 CnR Create Libra for Men