Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena Givenchy για γυναίκες

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena Givenchy για γυναίκες

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena κυκλοφόρησε το έτος 2011. οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Νότες Ανθών, Νότες φρούτων και νότες πρασίνου;

τριαντάφυλλο Νότες Ανθών Νότες φρούτων νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena by Givenchy.

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Mei Emanuel Ungaro Apparition Sky Paul Smith Paul Smith Women Clean Clean Shower Fresh Ellen Tracy Inspire Erox Inner Realm Gloria Vanderbilt Reverie Pure Red Flower Organic Perfume Champa Caswell Massey Lily of the Valley American Beauty Beloved Red Rose Aloha Beauty Tropical Gardenia Novaya Zarya Kuznetsky Most