Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Givenchy pour Homme Givenchy για άνδρες

Givenchy pour Homme Givenchy για άνδρες

Givenchy pour Homme Givenchy για άνδρες Βίντεο
Givenchy pour Homme Givenchy για άνδρες Εικόνες Givenchy pour Homme Givenchy για άνδρες Εικόνες Givenchy pour Homme Givenchy για άνδρες Εικόνες Givenchy pour Homme Givenchy για άνδρες Εικόνες

Givenchy pour Homme από Givenchy είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Givenchy pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2002. Givenchy pour Homme έχει δημιουργηθεί από Alberto Morillas και Ilias Ermenidis. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ και εκχύλισμα λεβάντας; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο και Κέδρος.

κόλιανδρος Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Βιολέτα

Βέτιβερ εκχύλισμα λεβάντας

λάβδανο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Givenchy pour Homme by Givenchy.

Givenchy pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Givenchy pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Givenchy pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Givenchy pour Homme by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Givenchy pour Homme by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Balenciaga Ho Hang Ermenegildo Zegna Z Zegna Guerlain Heritage Eau de Toilette Montale Aoud Collection - Red Aoud Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Montale Aoud Lime Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 JoAnne Bassett Memories Nez a Nez Ambre a Sade Franck Olivier Forever for Him Susanne Lang Cashmere CnR Create Libra for Men