Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Hot Couture Givenchy για γυναίκες

Hot Couture Givenchy για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Hot Couture Givenchy για γυναίκες Εικόνες Hot Couture Givenchy για γυναίκες Εικόνες Hot Couture Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Hot Couture από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hot Couture κυκλοφόρησε το έτος 2000. Hot Couture έχει δημιουργηθεί από Alberto Morillas και Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , βατόμουρο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Βέτιβερ και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

πορτοκάλι βατόμουρο Περγαμόντο

μανόλια Βέτιβερ πιπέρι

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hot Couture by Givenchy.

Hot Couture Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Hot Couture fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Hot Couture, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hot Couture by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hot Couture by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Kate Spade Kate Spade Floris White Rose Susan McCray Nightfall Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Pacifica Egyptian Bergamot Rose Bronnley Peony Eau Fraiche Estée Lauder Pleasures Jar Parfums Jardenia Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Ebba Los Angeles Miss Belle Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage