Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Hot Couture White Collection Givenchy για γυναίκες

Hot Couture White Collection Givenchy για γυναίκες

Hot Couture White Collection από Givenchy είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Hot Couture White Collection κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο και πιπέρι; η μεσαία νότα είναι μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Κεχριμπάρι.

βατόμουρο πιπέρι

μανόλια

Βέτιβερ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hot Couture White Collection by Givenchy.

Hot Couture White Collection Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Hot Couture White Collection fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Hot Couture White Collection, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hot Couture White Collection by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hot Couture White Collection by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Always Pupa Puposhka Adidas Pure Lightness Aubusson Histoire D`Amour 2 Elizabeth Arden Red Door Velvet Jacques Fath Yin Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Guess Guess Seductive Carol`s Daughter Jamaican Punch Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete