Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Insence Ultramarine Ice Cube Givenchy για άνδρες

Insence Ultramarine Ice Cube Givenchy για άνδρες

Insence Ultramarine Ice Cube από Givenchy είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Insence Ultramarine Ice Cube κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, γάλβανο, ηλιοτρόπιο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γαρίφαλο, μέντα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

φύλλα φραγκοσταφυλλιάς γάλβανο ηλιοτρόπιο Περγαμόντο

γαρίφαλο μέντα φασκόμηλο

σανδαλόξυλο βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Insence Ultramarine Ice Cube by Givenchy.

Insence Ultramarine Ice Cube Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Insence Ultramarine Ice Cube by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Insence Ultramarine Ice Cube by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annayake Hanami Calvin Klein Eternity Summer 2006 Tommy Hilfiger Freedom for Her L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Arrogance Arrogance pour Elle Boadicea the Victorious Magnificent Marbert Energy Oriflame Solliden for Her Yves Rocher Ode a la Vie En Voyage Perfumes Debut de Carmel Revlon Whimsical