Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Insense Givenchy για άνδρες

Insense Givenchy για άνδρες

Insense Givenchy για άνδρες Βίντεο
Insense Givenchy για άνδρες Εικόνες Insense Givenchy για άνδρες Εικόνες

Insense από Givenchy είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Insense κυκλοφόρησε το έτος 1993. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniel Moliere. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Φραγκοστάφυλλο, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, λεμόνι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, κρίνο της κοιλάδας και ίριδα; η νότα της βάσης είναι έλατο.

Αλδεϋδες Φραγκοστάφυλλο Λεβάντα Μανταριν ορανζ Περγαμόντο λεμόνι Βασιλικός

μανόλια κρίνο της κοιλάδας ίριδα

έλατο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Insense by Givenchy.

Insense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Insense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Insense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Insense by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Insense by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Giorgio Beverly Hills Wings for Men Tom Tailor New Experience Man Lancetti Etre Homme La Perla GrigioPerla HEDO L`Erbolario Felci Etro Lemon Sorbet Etro New Tradition True Religion True Religion Men s.Oliver QS by s.Oliver Male Azzaro Pure Lavender Yachtsman Home Port Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux