Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Insense Ultramarine Blue Laser Givenchy για άνδρες

Insense Ultramarine Blue Laser Givenchy για άνδρες

Insense Ultramarine Blue Laser Givenchy για άνδρες Εικόνες

Insense Ultramarine Blue Laser από Givenchy είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Insense Ultramarine Blue Laser κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, ίριδα, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κάρδαμο, γκρειπ φρουτ, πιπέρι και Μαύρο Σύκο.

Βέτιβερ ίριδα σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κάρδαμο γκρειπ φρουτ πιπέρι Μαύρο Σύκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Insense Ultramarine Blue Laser by Givenchy.

Insense Ultramarine Blue Laser Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Insense Ultramarine Blue Laser fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Insense Ultramarine Blue Laser, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Insense Ultramarine Blue Laser by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Insense Ultramarine Blue Laser by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Acqua di Portofino Acqua di Portofino Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Saint Amour Si Pure Pour Homme Antica Farmacista Lustrous Fire Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Adidas Adidas Urban Spice Ralph Lauren Big Pony 1 Emanuel Ungaro Apparition Cobalt CnR Create Scorpio for Men