Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο « Ομάδες

Insense Ultramarine Blue Sky Givenchy για άνδρες

Insense Ultramarine Blue Sky Givenchy για άνδρες

Insense Ultramarine Blue Sky από Givenchy είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Insense Ultramarine Blue Sky κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο και μανόλια; η νότα της βάσης είναι Κέδρος.

Φύλλο Συκιάς Περγαμόντο

Κυκλάμινο μανόλια

Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Insense Ultramarine Blue Sky by Givenchy.

Insense Ultramarine Blue Sky Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Insense Ultramarine Blue Sky by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Insense Ultramarine Blue Sky by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Perry Ellis 360° for Men Alfred Dunhill Dunhill Pure Benetton B. Clean Relax Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Cattier Tonissima Diptyque L'Eau de L'Eau Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men O Boticario Thaty Calum Best Calum Ortigia Sicilia Fico D'India Melvita Floral Water Lemon Balm