Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Insense Ultramarine Wild Surf Givenchy για άνδρες

Insense Ultramarine Wild Surf Givenchy για άνδρες

Insense Ultramarine Wild Surf από Givenchy είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Insense Ultramarine Wild Surf κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, αγιόκλημα, Λεβάντα, Βασιλικός και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και βρύα δριός.

λάιμ πορτοκάλι

γιασεμί αγιόκλημα Λεβάντα Βασιλικός πιπέρι

Κεχριμπάρι βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Insense Ultramarine Wild Surf by Givenchy.

Insense Ultramarine Wild Surf Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Insense Ultramarine Wild Surf by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Insense Ultramarine Wild Surf by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Davidoff Cool Water Game for Him Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Pacsun Kirra DSH Perfumes La Plage Sea Mario Valentino Ocean Rain Bath and Body Works Ocean Black Phoenix Alchemy Lab Tony Carol`s Daughter Ocean