Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Into the Blue Givenchy για γυναίκες και άνδρες

Into the Blue Givenchy για γυναίκες και άνδρες

Into the Blue από Givenchy είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Into the Blue κυκλοφόρησε το έτος 2002. Into the Blue έχει δημιουργηθεί από Mark Buxton και Emilie (Bevierre) Coppermann. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, άνθη τσουκνίδας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, γλυκομπίζελο και ορχιδέα; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

νότες πρασίνου άνθη τσουκνίδας Περγαμόντο

Κυκλάμινο γλυκομπίζελο ορχιδέα

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Into the Blue by Givenchy.

Into the Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Into the Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Into the Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Into the Blue by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Into the Blue by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annayake Hanami Versace Versace Essence Emotional Versace Versus Time For Relax Givenchy Fleur d'Interdit Decleor Aromantic Lancaster Sunwater Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Katie Price aka Jordan Besotted Lollia Breathe L`Erbolario Neroli Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Bath House Serenite